Popis

REVOLUČNÝ SYSTÉM DISKU "VŠETKO V JEDNOM

KATANA™ Zirconia YML predstavuje novú definíciu zirkónu v zubnom priemysle. Tento inovatívny materiál, ktorý sa vyznačuje jedinečnou kombináciou surovín z vysoko priesvitného zirkónu s vysokou pevnosťou, skutočne posilní vaše zubné laboratórium. KATANA™ Zirkón YML je najnovší viacvrstvový disk KATANA™ s vyváženou kombináciou farby/priesvitnosti a ohybovej pevnosti. Vďaka patentovanej viacvrstvovej technológii spoločnosti Kuraray Noritake Dental Inc (Kuraray Noritake Dental) sa tento najnovší vývoj realizoval vďaka kombinácii troch surovín s rôznym obsahom ytria. Tieto vrstvy sú navzájom dokonale zosúladené vďaka tomu, že všetky základné výrobné kroky vrátane čistenia, zušľachťovania zirkónovej suroviny a pridávania základných zložiek, ako je ytrium, sú spracovávané priamo v spoločnosti Kuraray Noritake Dental.

V kombinácii s patentovanou technikou lisovania zirkónu, ako aj s naším zdokonaleným procesom predspekania, nová KATANA™ Zirconia YML harmonicky zapadá do rodiny KATANA™. Ako "All-In-One Solution" ponúka KATANA™ Zirconia YML výnimočnú flexibilitu dizajnu od monolitických mostíkových náhrad s dlhým rozpätím až po vysoko estetické predné monolitické korunkové náhrady.

KATANA™ Zirconia YML s rôznymi vrstvami zloženia dosahuje vysokú presnosť zmrštenia a stabilné hodnoty CTE vďaka kontrole celého procesu. Okrem toho rozsiahla kontrola kvality, t. j. optimalizácia všetkých procesov v kombinácii s jedinečnými vlastnými vyvinutými surovinami prináša náš najlepší materiál KATANA™ všetkých čias. KATANA™ Zirconia YML.

S týmto novým typom viacvrstvového zirkónu je možné vyrobiť estetické monolitické náhrady vhodné aj na použitie v prednej oblasti. Napriek odstupňovaniu pevnosti sa ponúka vysoká flexibilita konštrukcie a vysoká priesvitnosť v incizálnej oblasti. Ultra-mikrovrstvenie a glazovanie na monolitickom povrchu postačí na dosiahnutie výsledkov k spokojnosti našich pacientov.

Spoločnosť Kuraray Noritake Dental sa vyznačuje jedinečnou vlastnou výrobou zirkónových surovín. Dlhoročné skúsenosti s výrobou vlastného prášku priviedli kvalitu materiálu KATANA™ do úplne nových rozmerov, a to nielen vďaka kontrole stupňa čistoty a veľkosti častíc, ale aj vďaka vytvoreniu optimálnej rovnováhy spojív, farebných pigmentov, stabilizátorov a ďalších zložiek. Spoločnosť Kuraray Noritake Dental tak zaručuje svojim zákazníkom materiál, na ktorý sa môžu vždy spoľahnúť.

Indikácia
  • Fazeta
  • Inlay, Onlay
  • Plneantomické korunky do frontálneho a distálneho úseku
  • Mostíky až do 16 členov
Farba

A1, A2, A3, A3,5, A4, B1, B2, B3, C1, C2, C3, D2, D3, NW

Minimálna hrúbka Frontálna korunka / Distálna korunka / Fazeta / Onlay / Inlay

Frontálna korunka / Distálna korunka / Fazeta / Onlay / Inlay

Veľkosť plochy spoja - minimálne
Frontálny úsek (2-3 členy) 7mm²
Frontálny úsek (4 členy a viac) 9mm²
Distálny úsek (2-3 členy) 9mm²
Distálny úsek (4 členy a viac) 9mm²