Popis

Zirkónové bloky 3D Pro Multilayer sú určené pre monolitické stomatoprotetické náhrady. Máju 6 vrstiev a pevnosť v ohybe 1050 MPa v cervikálnej oblasti a 650 MPa v incizálnej oblasti s priesvitnosťou 43% až 57%. 3D Pro má hladký farebný gradient bez viditeľných vrstiev s prirodzeným farebným odtieňom, priesvitnosťou a pevnosťou v pravom slova zmysle, prináša ďalšiu revolúciu do oblasti zubných materiálov a stomatológie.

Výhody
 • sfarbenie s dokonalou rovnováhou odtieňov, hodnôt a farieb, ktoré sa podobajú prirodzenému chrupu
 • ideálne zloženie a výroba pre frézovanie
 • v porovnaní s tradičným estetickým zirkónom má homogénny zmiešaný farebný zirkón 3D pro Zir vyššiu pevnosť, väčšiu priesvitnosť
 • ideálna nepriehľadnosť pri ďasnách, ideálna priesvitnosť pri rezákoch
3D GRADIENT

Gradient farieb!
6 vrstiev prirodzeného farebného prechodu kopírujúcich farebný odtieň prirodzeného zubu od krčkov po rezaciu hranu.

Gradient priesvitnosti!
Od 57 % priesvitnosti v incizálnej časti po 43 % v krčkovej oblasti s postupným slabnutím farby, čo zabezpečuje transparentnosť prirodzenej zubnej skloviny a súčasne nízku priesvitnosť s matným efektom pri krčkoch zubov.

Gradient pevnosti!
Pevnosť vykazuje gradient od 650 Mpa po 1050 Mpa s nižšou hodnotou pri oklúzii bez poškodenia antagonistu.

Chemické zloženie a charakteristika Chemické zloženie
Y203 9,28 hm. %
Al203 0,05 hm. %
SiO2 ≤ 0,002 hm. %
Co3O4 ≤ 0,02 hm. %
Vlastnosti pri starnutí Monoklinická fáza <25 %
Chemická rozpustnosť ≤2000 µ g.cm-2
Mechanické vlastnosti
Hustota ≥6,0g/cm³
Pevnosť v lome 5 Mpam 0,5
Tvrdosť (HV10) 1 250
Farby

A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, C4, D2, D3, D4,0M2

 • Bezpečný, netoxický materiál, nespôsobuje alergie, bez žiarenia, bez rozsypajúceho sa porcelánu
 • Výrazne skrášľujúci efekt, prirodzený efekt s mäkkým odtieňom
 • Pohodlná manipulácia, lekárske ošetrenie bez potreby odstránenia výplne
 • Úplná biokompatibilita, dokonalý vzhľad prirodzených zubov
Indikácia
 • korunky
 • mostíky až do 16 členov
 • indvidiuálane abutmenty
 • korunky nesené implantátmi
 • mostíky nesené implantátmi
 • zásuvné spoje
 • teleskopické primáre
 • fazety
Minimálna preparácia - Frontálna korunka / Distálna korunka Minimálna preparácia - Frontálna korunka / Distálna korunka Hrúbka steny konštrukcie - minimálne
Sólo frontálna korunka 0.6 mm
Sólo distálna korunka 0,88 mm
Trojčlenný mostík 0,8 mm vo frontálnom úseku a 1 mm v distálnom úseku
Mostíky 4 a viac členov 1,2 mm vo frontálnom aj distálnom úseku
Veľkosť plochy spoja - minimálne
Trojčlenný mostík 9 mm² vo frontálnom úseku a 12mm² v distálnom úseku
Mostíky 4 a viac členov 12mm² vo frontálnom aj distálnom úseku
Predstavenie spoločnosti

Aidite High-Technical Ceramic Co., Ltd má sídlo v krásnom pobrežnom meste Qinhuangdao v Číne. Aidite je profesionálny dodávateľ zubného zirkónu, ktorý spája výskum, vývoj a výrobu.

Spoločnosť sa špecializuje na výskum zirkónu od r. 2007. Výrobu zubných zirkónových materiálov sme spustili v r. 2008. Naše výrobky predávame po celom svete a vyznačujú sa vysokou kvalitou potvrdenou mnohými zubnými laboratóriami.

Spoločnosť má vyše 200 zamestnancov a 10 funkčných oddelení, vrátane oddelenia výskumu a vývoja, oddelenia pre ľudské zdroje, oddelenia pre systém kvality, plánovacieho oddelenia, oddelenia domáci predaj a oddelenia pre medzinárodný predaj.

Výrobný areál zaberá 14 000 m² a rozloha modernej kancelárskej budovy je približne 2 000 m². Spoločnosť má dve výrobné haly. Okrem toho máme sklad na ploche 2000 m², vďaka ktorému vieme zabezpečiť dostatočné uskladnenie. V r. 2016 spoločnosť Aidite vybudovala inteligentné digitálne centrum s rozlohou 400 m² a pokročilé školiace stredisko.

Od založenia spoločnosti sme v oblasti stomatológie dosiahli výrazný pokrok. V r. 2011 sa spoločnosti Aidite podarilo spustiť výrobu zirkónových blokov série SHT a v r. 2013 zas výrobu superpriehľadných predfarbených zirkónových blokov série COLOR 16. V r. 2014 Aidite uviedla na trh zirkónový materiál série Multilayer, farebnú tekutinu 26 a 16 predfarbených zirkónových blokov. V r. 2015 spoločnosť predstavila materiál Multilayer AT pre predné zuby a vyriešila dva zložité problémy týkajúce sa priehľadnosti a farbenia v oblasti estetickej rekonštrukcie zubov pomocou zirkónu. V r. 2016 spoločnosť Aidite spustila personalizovanú schému: sériu „honor“ a špeciálny zubný zirkónový materiál série „saici“, systém Cameo na rýchlu rekonštrukciu molárov a sklený keramický materiál Cameo, ktorý spĺňa rôznorodé požiadavky v digitálnej a personalizovanej oblasti.

Zároveň sme ponúkli pokročilé riešenie pre digitálnu stomatológiu. Zameriavame sa na kvalitu materiálu, vhodnosť výroby, inteligentné riešenia a výnimočné služby.

Naše výrobky spĺňajú medzinárodné štandardy a spoločnosť Aidite už získala viacero certifikátov: SFDA, FDA, CE, ISO-13485, TFDA, KFDA atď.

Aidite má dobrú povesť v oblasti stomatológie a má popredné postavenie na trhu. Sme výrazne popredu na čínskom trhu a dosahujeme pozoruhodné výsledky aj na medzinárodnej úrovni. Naše výrobky sa dobre predávajú vo vyše 80 krajinách najmä v USA a v Európe. Naším strategickým cieľom je vybudovať medzinárodnú značku dodávateľa zubných materiálov a súčasne plánujeme a pripravujeme stratégiu pôsobenia na verejnosti.

Počas 9 rokov od založenia Aidite sme vždy trvali na kľúčových hodnotách integrity, usilovnosti a vytrvalosti a poskytujeme výnimočné produkty pre protetický priemysel a najmodernejšiu technologickú podporu.