Popis

Viacvrstvový 3D multilayer zirkón s prirodzeným farebným odtieňom, priesvitnosťou a pevnosťou v pravom slova zmysle, prináša ďalšiu revolúciu do oblasti zubných materiálov a stomatológie.

3D GRADIENT

Gradient farieb!
6 vrstiev prirodzeného farebného prechodu kopírujúcich farebný odtieň prirodzeného zubu od krčkov po rezaciu hranu.

Gradient priesvitnosti!
Od 57 % priesvitnosti v incizálnej časti po 43 % v krčkovej oblasti s postupným slabnutím farby, čo zabezpečuje transparentnosť prirodzenej zubnej skloviny a súčasne nízku priesvitnosť s matným efektom pri krčkoch zubov.

Gradient pevnosti!
Pevnosť vykazuje gradient od 600 Mpa po 900 Mpa s nižšou hodnotou pri oklúzii bez poškodenia antagonistu.

Chemické zloženie a charakteristika
Y₂O₃ Al₂O₃ SiO₂ Co₃O₄ Vlastnosti pri starnutí Chemická rozpustnosť
9,28 hm. % 0,05 hm. % ≤ 0,002 hm. % ≤ 0,02 hm. % Monoklinická fáza <25 % ≤2000 µ g.cm-2
Mechanické vlastnosti
Hustota Pevnosť v lome Tvrdosť (Hv10)
≥6,0g/cm³ 5 Mpam0,5 1 250
Technické parametre
Percento hrúbky Pevnosť
1. vrstva (svetlý odtieň) 20 % ≥ 600 Mpa
2. vrstva 15 % ≥ 660 Mpa
3. vrstva 15 % ≥ 730 Mpa
4. vrstva 15 % ≥ 780 Mpa
5. vrstva 15 % ≥ 830 Mpa
6. vrstva 20 % ≥ 900 Mpa
Farby A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, C4, D2, D3, D4

  • Bezpečný, netoxický materiál, nespôsobuje alergie, bez žiarenia, bez rozsypajúceho sa porcelánu
  • Výrazne skrášľujúci efekt; prirodzený efekt s mäkkým odtieňom
  • Pohodlná manipulácia, lekárske ošetrenie bez potreby odstránenia výplne
  • Úplná biokompatibilita, dokonalý vzhľad prirodzených zubov
O Aidite

Predstavenie spoločnosti
Aidite High-Technical Ceramic Co., Ltd má sídlo v krásnom pobrežnom meste Qinhuangdao v Číne. Aidite je profesionálny dodávateľ zubného zirkónu, ktorý spája výskum, vývoj a výrobu

Spoločnosť sa špecializuje na výskum zirkónu od r. 2007. Výrobu zubných zirkónových materiálov sme spustili v r. 2008. Naše výrobky predávame po celom svete a vyznačujú sa vysokou kvalitou potvrdenou mnohými zubnými laboratóriami.

Spoločnosť má vyše 200 zamestnancov a 10 funkčných oddelení, vrátane oddelenia výskumu a vývoja, oddelenia pre ľudské zdroje, oddelenia pre systém kvality, plánovacieho oddelenia, oddelenia pre domáci predaj a oddelenia pre medzinárodný predaj.

Výrobný areál zaberá 14 000 m2 a rozloha modernej kancelárskej budovy je približne 2 000 m2. Spoločnosť má dva výrobné haly. Okrem toho máme sklad na ploche 2000 m2, vďaka ktorému vieme zabezpečiť dostatočné uskladnenie. V r. 2016 spoločnosť Aidite vybudovala inteligentné digitálne centrum s rozlohou 400 m2 a pokročilé školiace stredisko.

Od založenia spoločnosti sme v oblasti stomatológie dosiahli výrazný pokrok. V r. 2011 sa spoločnosti Aidite podarilo spustiť výrobu zirkónových blokov série SHT a v r. 2013 zas výrobu superpriehľadných predfarbených zirkónových blokov série COLOR 16. V r. 2014 Aidite uviedla na trh zirkónový materiál série Multilayer, farebnú tekutinu 26 a 16 predfarbených zirkónových blokov. V r. 2015 spoločnosť predstavila materiál Multilayer AT pre predné zuby a vyriešila dva zložité problémy týkajúce sa priehľadnosti a farbenia v oblasti estetickej rekonštrukcie zubov pomocou zirkónu. V r. 2016 spoločnosť Aidite spustila personalizovanú schému: sériu „honor“ a špeciálny zubný zirkónový materiál série „saici“, systém Cameo na rýchlu rekonštrukciu molárov a sklený keramický materiál Cameo, ktorý spĺňa rôznorodé požiadavky v digitálnej a personalizovanej oblasti.

Zároveň sme ponúkli pokročilé riešenie pre digitálnu stomatológiu. Zameriavame sa na kvalitu materiálu, vhodnosť výroby, inteligentné riešenia a výnimočné služby.

Naše výrobky spĺňajú medzinárodné štandardy a spoločnosť Aidite už získala viacero certifikátov: SFDA, FDA, CE, ISO-13485, TFDA, KFDA atď.

Aidite má dobrú povesť v oblasti stomatológie a má popredné postavenie na trhu. Sme výrazne popredu na čínskom trhu a dosahujeme pozoruhodné výsledky aj na medzinárodnej úrovni. Naše výrobky sa dobre predávajú vo vyše 80 krajinách najmä v USA a v Európe. Naším strategickým cieľom je vybudovať medzinárodnú značku dodávateľa zubných materiálov a súčasne plánujeme a pripravujeme stratégiu pôsobenia na verejnosti.

Počas 9 rokov od založenia Aidite sme vždy trvali na kľúčových hodnotách integrity, usilovnosti a vytrvalosti a poskytujeme výnimočné produkty pre protetický priemysel a najmodernejšiu technologickú podporu.